Lunch & Learn 25 februari 2010
Security: E-mail en toegangsauthenticatie
Donderdag 25 februari
Veel bedrijven zien de productiviteit stijgen door medewerkers de mogelijkheid te bieden vanuit huis te werken. Of het nu gaat om van huis vertrekken na de spits of het ’s avonds nog afmaken van een documen
t, het is handig dat er toegang tot het bedrijfsnetwerk gemaakt kan worden. Onderzoek wijst uit dat werknemers die de mogelijkheid hebben vanuit huis te werken productiever zijn. Maar dan moet dit wel veilig gebeuren. In deze Lunch & Learn brengen wij u uitgebreid op de hoogte van het hoe en waarom van toegangsauthenticatie.
Productiviteit
“Social Media” als Hyves, Twitter, Facebook en Messenger spelen een steeds grotere rol. Vaak zijn het niet werkgerelateerde zaken die uw medewerkers tijdens werktijd bezighouden. Voor steeds meer organisaties is het nuttig en vaak wenselijk inzicht te verkrijgen in hoeveel tijd hiermee gemoeid is. Een volgende stap is dat naar aanleiding hiervan het beleid aangepast wordt om de productiviteit te waarborgen. Hoe doet u dat het beste? Wij vertellen het u!
Locatie
De Postelse Hoeve
Dr. Deelenlaan 10 Tilburg
Programma
12.00u – 12.15u Ontvangst met broodjes
12.15u – 12.30u Introductie NMA ICT Solutions
12.30u – 13.00u Oplossing Vasco
13.00u – 14.00u Oplossing SonicWALL
14.00u – 14.30u Vraag en antwoord

