Oostendorp – Otten – Van Boekel kiest voor NMA Hosting Solutions

Accountantskantoor brengt IT-omgeving met 100 gebruikers onder in de ”cloud”.

Oostendorp – Otten – Van Boekel gaat de IT-omgeving van haar vijf vestigingen met ruim 100 gebruikers onderbrengen in het datacenter van NMA ICT Solutions. Het accountantskantoor kiest hiermee in navolging van vele anderen voor “cloud computing”, een technologie door de IT-dienstverlener uit Nijmegen vertaald in een ‘full managed service’ concept genaamd NMA Hosting Solutions.

Hoge beschikbaarheid, flexibiliteit en schaalbaarheid
Directielid Harrie van Boekel licht de keuze voor NMA ICT Solutions toe: “Als bedrijf met meerdere vestigingen zijn flexibiliteit en schaalbaarheid voor ons van groot belang. Alle informatie moet vanaf iedere locatie op een veilige manier beschikbaar zijn en bovendien moeten we bij uitbreiding of behoefte aan meer capacateit snel kunnen bijschakelen. Verder is onze IT omgeving onze productieomgeving dus beschikbaarheid is essentieel. Al deze zaken kan NMA ICT Solutions ons garanderen.”
Virtuele werkplek
Oostendorp – Otten – Van Boekel beschikt straks over virtuele desktops die centraal worden beheerd. Op die manier beschikken alle medewerkers automatisch over dezelfde software-installaties en de laatste updates. “Het beheer en de beschikbaarheid van software-licenties wordt op deze manier een stuk flexibeler. Daarnaast werken we nu met Microsoft-licenties die binnen korte tijd zullen aflopen. Het moment om onze software voortaan vanuit de “cloud” van NMA ICT Solutions te laten aanbieden kwam dus ook prima uit.”

Ontzorgen

Rob van Zwam, Senior Accountmanager bij NMA ICT Solutions heeft Oostendorp – Otten – Van Boekel geadviseerd in hun beslissingstraject. Hij zegt hierover: “Toen ik samen met de directie aan tafel zat kwamen we al snel tot de conclusie dat  men simpelweg ‘ontzorgd’ wilde worden. Oostendorp – Otten – Van Boekel is een ambitieus bedrijf, wil zich enkel en alleen richten op hun ‘core business’ en daarbij niet afgeleid worden door randzaken. Het gedeeltelijk in eigen beheer nemen van hun IT omgeving en daarvoor personeel moeten aannemen was dan ook geen optie. Bovendien zou die constructie ook niet toereikend zijn voor de hoge beschikbaarheidseisen van Oostendorp – Otten – Van Boekel.”

Oostendorp – Otten – Van Boekel
De maatschap  Oostendorp – Otten – Van Boekel geeft al 40 jaar belasting- en accountancy adviezen aan ondernemers en bedrijven en heeft vijf vestigingen in Noordoost-Brabant en Zuid-Gelderland  Het bedrijf is gespecialiseerd in:
  • Accountancy
  • Fiscale dienstverlening
  • Juridische dienstverlening
  • Bedrijfseconomische dienstverlening
  • Personeel & Organisatie

Kijk voor meer informatie op www.oovb.nl



Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,